Skorpion - horoskop

Znajomo¶ci i romanse nawi±zane podczas letniego wypoczynku na pewno nie bêd± banalne. Czekaj± Was niezwyk³e prze¿ycia, tak¿e sta³e pary niech spêdz± ten sobotni wieczór z butelk± dobrego wina.

Indeksy GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Tapety na komputer – dekoracja pulpitu

26 maj 2012 przez Michał Koziński, Brak komentarzy »

Skrót PC oznacza komputer osobisty. Nazwa nie odnosi się wyłącznie do tego, że każdy może mieć własne urządzenie. Każdy bowiem może mieć swoją unikalną maszynę. I mimo tej samej konfiguracji raczej nie ma dwóch identycznych komputerów. Najprostszym sposobem na nadanie własnego charakteru pecetowi są tapety na komputer. O co chodzi? Nie, nie musimy kupować rolek, kleju i przygotowywać się do tapetowania.


Zainstalowane na naszych komputerach systemy…

Zainstalowane na naszych komputerach systemy operacyjne zazwyczaj posiadają przestrzeń roboczą, na której trzymamy ikonki. W tym miejscu możemy umieścić dowolny obrazek, który będzie stanowił tło pulpitu. To właśnie jest tapeta w komputerze. Może to być cokolwiek. Zdjęcie naszej ukochanej osoby. Obrazek, który dla nas narysowało dziecko. Możemy też tapetę na komputer pobrać z Internetu. Istnieje wiele stron gromadzących niesamowite ilości różnorodnych obrazków. Możemy czasem za darmo, czasem za drobną opłatą pobrać zdjęcia z pięknych zakątków świata. Jednak ja chyba najbardziej lubię własnoręcznie zrobioną tapetę na komputer. Miło jest podczas pracy spoglądać na obraz, który samemu się stworzyło.

Jeszcze milej, gdy mamy przed…

tapety na komputer

Foto: 4.bp.blogspot.com

Jeszcze milej, gdy mamy przed sobą zdjęcie najbliższych lub wspomnienie jakiegoś ciekawego wyjazdu. Pamiętajmy jednak, by tapeta na komputerze była dopasowana wielkością i rozdzielczością do naszego ekranu. Warto też wybrać taki wzór, by nam nie utrudniał pracy. Czasem ikonki lubią się chować na zbyt różnorodnym tle. A przecież tapety na komputer mają być ozdobą i elementem uprzyjemniającym pracę.

Dołącz do dyskusji “Tapety na komputer – dekoracja pulpitu”

Możesz śledzić wątek z użyciem atom feed.

Nikt jeszcze nie dodał komentrza.

Dodaj komentarz